SalesCloud (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Key
hr: Ključ
