SalesCloud (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Update
ja: 更新

en: Key
ja: キー

en: Scope
ja: スコープ
