SalesCloud (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Key
ka: გასაღები
