SalesCloud (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: Settings
no: Innstillinger

en: Update
no: Oppdater

en: Key
no: Nøkkel
