SalesCloud (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Key
ps: کيلی
