SalesCloud (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: Key
vi: Khóa

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Secret
vi: Mật
