SalesCloud (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: Key
ca: Clau

en: Scope
ca: Àmbit
