SalesCloud (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Key
fa: کلید
