SalesCloud (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Key
fi: Avain

en: Scope
fi: Kohde
