SalesCloud (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: Key
gl: Clave
