SalesCloud (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Key
ku: کلیل
