SalesCloud (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Key
nl: Sleutel

en: Scope
nl: Bereik

en: Secret
nl: Geheim
