SalesCloud (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Key
oc: Clau
