SalesCloud (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Update
ro: Actualizare

en: Key
ro: Cheie
