SalesCloud (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Update
ru: Обновить

en: Key
ru: Ключ

en: Scope
ru: Ограничение

en: Secret
ru: Секрет

en: Delete products.
ru: Удалить товары.
