SalesCloud (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Update
bg: Промени

en: Key
bg: Ключ
