SalesCloud (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Key
hu: Kulcs

en: Scope
hu: Hatókör

en: Secret
hu: Titok
