SalesCloud (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Key
id: Kunci

en: Scope
id: Lingkup
