SalesCloud (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Key
lt: Raktas
