SalesCloud (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Key
sk: Kľúč

en: Scope
sk: Rozsah
