SalesCloud (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Key
cs: Klíč

en: Secret
cs: Klíč
