SalesCloud (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Key
el: Κλειδί

en: Scope
el: Εμβέλεια
