SalesCloud (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Update
pt: Atualizar

en: Key
pt: Chave
