SalesCloud (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Key
sv: Nyckel

en: Scope
sv: Omfattning

en: Secret
sv: Hemlighet
