SalesCloud (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Update
uk: Оновити

en: Key
uk: Ключ

en: Scope
uk: Область

en: Secret
uk: Таємний
