SalesCloud (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Key
cy: Allwedd
