SalesCloud (7.x-1.4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Update
fil: Gawing bago

en: Key
fil: Susi
