SalesCloud (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Update
jv: Dianyari

en: Key
jv: Kunci
