SalesCloud (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
