SalesCloud (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Key
ta: சாவி
