SalesCloud (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Key
th: คีย์
