SalesCloud (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Key
az: Açar
