SalesCloud (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: Key
be: Ключ
