SalesCloud (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Update
es: Actualizar

en: Key
es: Clave

en: Scope
es: Ámbito
