SalesCloud (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Key
et: Võti

en: Scope
et: Ulatus
