SalesCloud (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Key
lv: Atslēga
