SalesCloud (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Key
pl: Klucz

en: Scope
pl: Zasięg

en: Secret
pl: Sekret

en: Update products.
pl: Aktualizuj produkty.
