SalesCloud (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Update
tr: Güncelle

en: Key
tr: Anahtar
