SalesCloud (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Key
de: Schlüssel

en: Scope
de: Anwendungsbereich
