SalesCloud (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Key
eu: Giltza
