SalesCloud (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Update
pt: Atualizar

en: Key
pt: Chave

en: Scope
pt: Escopo

en: Secret
pt: Segredo
