SalesCloud (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Key
sl: Ključ
