Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Picture
af: Prentjie

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: E-mail address
af: E-posadres

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Operation
af: Operasie

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug
