Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Manage
be: Кіраваць

en: <none>
be: -Няма-

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Continue
be: Працягнуць

en: file
be: файл

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Field name
be: Назва поля

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Caching
be: Кэшаванне

en: Minimum cache lifetime
be: Мінімальны час жыцьця кэшу

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Operation
be: Аперацыя

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: revert
be: адкат

en: File upload error. Could not move uploaded file.
be: Памылка запампоўкі. Немагчыма перасунуць запампаваны файл.

en: clone
be: клянаваць

en: export
be: экспартаваць

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
be: Файл %file не можа быць захаваны, бо ён перавышае
    максімальны дапушчальны памер для загрузкі %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
be: Файл %file ня можа быць захаваны: загрузка не была скончана.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
be: Невядомая памылка. Файл %file ня можа быць захаваны.
