Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: <none>
bg: <не>

en: Picture
bg: Изображение

en: Continue
bg: Продължи

en: file
bg: файл

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Caching
bg: Кеширане

en: Minimum cache lifetime
bg: Минимален живот на кеша

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Operation
bg: Действие

en: Notifications
bg: Известия

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Revert
bg: Връщане

en: revert
bg: връщане

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bg: Грешка при качването на файла. Каченият файл не може да бъде преместен.

en: None available
bg: Няма наличност

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
bg: Файлът %file не може да бъде записан, защото превишава %maxsize - максимално допустимия размер за качване.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
bg: Файлът %file не може да бъде съхранен, защото качването не е завършено.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bg: Файлът %file не може да бъде съхранен. Неизвестна грешка.
