Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (50 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Manage
fa: مدیریت

en: Node type
fa: نوع گره

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Picture
fa: تصویر

en: Continue
fa: ادامه

en: file
fa: فایل

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Create
fa: ایجاد

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: Minimum cache lifetime
fa: حداقل عمر حافظه موقت

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Clone
fa: تکرار

en: Operation
fa: عملکرد

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Revert
fa: بازگشت

en: revert
fa: بازگشت

en: Automatic
fa: خودکار

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمی‌تواند منتقل شود.

en: Unlink
fa: از پیوند خارج کردن

en: None available
fa: هیچکدام در دسترس نیست

en: export
fa: صدور

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره شود، زیرا از محدودیت %maxsize حداکثر حجم قابل بارگذاری تجاوز نموده است.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
fa: فایل %file نتوانست ذخیره شود، زیرا بارگذاری کامل انجام نشد.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: Fixed value
fa: مقدار ثابت
