Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Manage
gl: Xestionar

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Picture
gl: Imaxe

en: Continue
gl: Continuar

en: file
gl: ficheiro

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Conditions
gl: Condicións

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Caching
gl: Caché

en: Minimum cache lifetime
gl: Permanencia mínima en caché

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Clone
gl: Clonar

en: Operation
gl: Operación

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Revert
gl: Volver

en: revert
gl: volver

en: Automatic
gl: Automático

en: File upload error. Could not move uploaded file.
gl: Produciuse un erro no envío do ficheiro. Non se puido mover o ficheiro enviado.

en: Unlink
gl: Desvincular

en: clone
gl: clon

en: export
gl: exportar

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
gl: Non foi posíbel gardar o ficheiro %file, porque excede os %maxsize, tamaño máximo permitido para os envíos.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
gl: Non foi posíbel gardar o ficheiro %file, porque non se completou o envío.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
gl: O ficheiro %file non se puido gardar. Ocorreu un erro descoñecido.

en: Queue ID
gl: ID da cola

en: override
gl: sobrescribir

en: Read-only
gl: Só lectura

en: Fixed value
gl: Valor fixo
