Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Picture
ht: Foto

en: file
ht: fichye
