Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: <none>
lv: <neviena>

en: Picture
lv: Attēls

en: Continue
lv: Turpināt

en: file
lv: fails

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Caching
lv: Kešošana

en: Minimum cache lifetime
lv: Minimālais ķešatmiņas dzīves ilgums

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Clone
lv: Klonēt

en: Operation
lv: Operācija

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Revert
lv: Atgriezt

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: clone
lv: klonēt

en: Importing
lv: Importē

en: export
lv: eksportēt

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lv: Datni %file nebija iespējams saglabāt, jo tās izmērs pārsniedz maksimāli pieļaujamo datnes augšupielādes izmēru %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
lv: Datni %file nebija iespējams saglabāt, jo augšupielāde netika pabeigta.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Failu %file nevarēja saglabāt. Radās nezināma kļūda.
