Salesforce Suite (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Picture
mn: Зураг

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: file
mn: Файл

en: Created
mn: Үүссэн

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах

en: File upload error. Could not move uploaded file.
mn: Файлыг оруулхад алдаа гарлаа. Оруулсан файлыг зөөж чадсангүй.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
mn: Зөвшөөрөгддөг байршуулалтын хамгийн их хэмжээ %maxsize-с хэтэрсэн учир %file файл хадгалагдаж чадсангүй.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
mn: %file файл хадгалагдаж чадсангүй. Үл мэдэгдэх алдаа гарсан.Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.
